MIMOZA FEST 2023 Herceg Novi 11.03.2023
SATNICA - ( Ažurirana: 09.03.2023 11:36 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
09:56Mažoret Štap Showcase Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Mini Kids Štap 1 / Fešta Mini- Štap / Festa - Kotor
10:00CEREMONIJA OTVARANJA
10:10Dance show Showcase Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - ksc DiANo / Trolovi / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
10:14Dance show Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Plesni Studio Alisa / Mišija gozba / ALISA - Kotor
10:18Mažoret Štap Showcase Children ( 1) FINALE 1
1 - Djeca Štap 1 / Fešta Djeca štap / Festa - Kotor
10:22Ballet Duo Children ( 1) FINALE 1
1 - Ilma Šemić - Jasmina Hamza / Varijacija Perlice iz baleta Konjić Grbo / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
10:25Dance show Formation Baby ( 1) FINALE 1
1 - Baby I / Polje snova / Luna - Nikšić
10:29Open Group Baby ( 1) FINALE 1
1 - Plesni Studio Alisa / Ćao Amiko / ALISA - Kotor
10:32Open Formation Baby ( 1) FINALE 1
1 - ART VIVA DANCE Podgorica / Jai ho / ART VIVA DANCE - Nikšić
10:36Open Showcase Baby ( 1) FINALE 1
1 - Baby II / Bees / Luna - Nikšić
10:40Hip Hop Showcase Baby ( 1) FINALE 1
1 - ART VIVA DANCE Nikšić / MIMI / ART VIVA DANCE - Nikšić
10:44DODJELA NAGRADA
11:30Ballet Group Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Mladja grupa infinity / San / Infinity Dance Studio - Kotor
11:33Ballet Formation Children ( 1) FINALE 1
1 - Odette / Krcko Oraščić / Luna - Nikšić
11:37Ballet Showcase Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - ksc DiANo / Valcer pahulja / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
11:41Dance show Duo Children ( 1) FINALE 1
1 - Nikolija Giljen - Kiara Petrović / Kotorski arlekini / ALISA - Kotor
11:44Ballet Solo Children ( 1) FINALE 1
1 - Elena Tujkovic / MODEST - Tivat
11:47Acrobatic/Gimastic Showcase Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Mini kids Acrobatic / Barbie / Festa - Kotor
11:51Modern Group Children ( 1) FINALE 1
1 - Odette / Recovery / Luna - Nikšić
11:54DODJELA NAGRADA
12:15Dance show Group Children ( 1) FINALE 1
1 - Starija grupa infinity / Money / Infinity Dance Studio - Kotor
12:18Dance show Formation Children ( 1) FINALE 2
1 - ksc DiANo / Play with me / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
2 - Plesni Studio Alisa / Betmenke / ALISA - Kotor
12:26Open Group Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - ART VIVA DANCE Podgorica / Broken heels / ART VIVA DANCE - Nikšić
12:29Open Showcase Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Happy Kids / Tribe / Luna - Nikšić
12:33Acrobatic/Gimastic Showcase Children ( 1) FINALE 1
1 - Mladji kadeti Acrobatic / Arlekina / Festa - Kotor
12:37Open Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Plesni Studio Alisa / Dinosaurusi / ALISA - Kotor
12:41DODJELA NAGRADA
12:55Acrobatic/Gimastic Group Children ( 1) FINALE 2
1 - Acro 3 / Warriors / Luna - Nikšić
2 - Fenix / Predator / Luna - Nikšić
13:01Cheerleading Formation Children ( 1) FINALE 1
1 - Bubice / Beter when im dancing / MATRIX - Danilovgrad
13:05Swing show Group Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Golden Chestnuts / Rock-n-roll / Golden Chestnuts - Podgorica
13:08Swing show Formation Children ( 1) FINALE 1
1 - Golden Chestnuts / Revolting Children / Golden Chestnuts - Podgorica
13:12DODJELA NAGRADA
13:30Street show Group Mini kids ( 1) FINALE 3
1 - Butterflies Jet Set / Little Red Riding Hood / JET SET - Podgorica
2 - JUST DO IT CREW / Cool girls / JUST DO IT - Podgorica
3 - Zvjezdice / I Feel Good / JET SET - Podgorica
13:39Hip Hop Showcase Mini kids ( 1) FINALE 2
1 - ART VIVA DANCE / ON THE FLOOR / ART VIVA DANCE - Nikšić
2 - ART VIVA DANCE Nikšić / POLICE / ART VIVA DANCE - Nikšić
13:47Street show Group Children ( 1) FINALE 1
1 - JUST DO IT CREW / Move it / JUST DO IT - Podgorica
14:10DODJELA NAGRADA
14:20Hip Hop Solo Children ( 1) FINALE 5
1 - Jelena Šćepanović / ART VIVA DANCE - Nikšić
2 - Mihaela Marković / ART VIVA DANCE - Nikšić
3 - Minja Baranin / ART VIVA DANCE - Nikšić
4 - Nina Globarević / ART VIVA DANCE - Nikšić
5 - Nina Odalović / ART VIVA DANCE - Nikšić
14:28Street show Showcase Children ( 1) FINALE 1
1 - Stars / Grannies / Luna - Nikšić
14:32Hip Hop Showcase Children ( 1) FINALE 1
1 - ART VIVA DANCE / Buttons / ART VIVA DANCE - Nikšić
14:36Hip Hop Group Children ( 1) FINALE 1
1 - ZASHARAMI KIDS / Famous dance / JET SET - Podgorica
14:39Disco dance Showcase Children ( 1) FINALE 1
1 - ART VIVA DANCE Nikšić / HUSH HUSH / ART VIVA DANCE - Nikšić
15:30Ballet Solo Junior ( 1) FINALE 5
1 - Amra Dvizac / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
2 - Anja Mehović / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
3 - Iman Nur Smailbegović / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
4 - Irem Kamenica / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
5 - Mašić Sara / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
15:43Modern Group Junior ( 1) FINALE 2
1 - ksc DiANo / Traveler / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
2 - Plesni Studio Alisa / Pad anđela / ALISA - Kotor
15:49Jazz Group Junior ( 1) FINALE 1
1 - City Jazz grupa jazz juniori 2 / Single ladies / City Jazz - Banjaluka
15:52Jazz Formation Junior ( 1) FINALE 1
1 - DiANo ksc / Newsies / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
15:56Modern Solo Junior ( 1) FINALE 4
1 - Andrea Giljača / ALISA - Kotor
2 - Ella Franković / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
3 - Iman Nur Smailbegović / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
4 - Šarić Zana / OMBŠ Novo Sarajevo - Sarajevo
16:06DODJELA NAGRADA
16:25Dance show Duo Junior ( 1) FINALE 1
1 - Kiara Francesković - Laura Radimiri / Bijele ptice / ALISA - Kotor
16:28Etno dance Group Junior ( 1) FINALE 1
1 - Sparks / Indija / MATRIX - Danilovgrad
16:31Dance show Formation Junior ( 1) FINALE 1
1 - ksc DiANo / Annie / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
16:35Dance show Group Junior ( 1) FINALE 1
1 - City Jazz juniorke show 2 / Planete / City Jazz - Banjaluka
16:38Open Formation Junior ( 1) FINALE 2
1 - Next Generation / Circus / Luna - Nikšić
2 - Plesni Studio Alisa / U posjeti muzeju / ALISA - Kotor
16:46DODJELA NAGRADA
17:00Acrobatic/Gimastic Group Junior ( 1) FINALE 1
1 - Fly girls / Aladin / Luna - Nikšić
17:03Acrobatic/Gimastic Formation Junior ( 1) FINALE 1
1 - Juniori Acrobatic / Game Of Trones / Festa - Kotor
17:07Mažoret Pom Pon Formation Junior ( 1) FINALE 1
1 - Juniori Pom Pon / Pom Pon 1 / Festa - Kotor
17:11Cheerleading Showcase Junior ( 1) FINALE 1
1 - Loco / Level up / MATRIX - Danilovgrad
17:15Sinhro dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
1 - Andrea Šaban - Milica Ivanopvić / Tanged Up / JET SET - Podgorica
17:18DODJELA NAGRADA
17:30Swing dance Solo Junior ( 1) FINALE 1
1 - Milana Shishkina / Golden Chestnuts - Podgorica
17:33Latin show Duo Junior ( 1) FINALE 1
1 - Leo Kotsiuk - Polina Muhamedagic / Wednesday / Golden Chestnuts - Podgorica
17:36Swing dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
1 - Ellena Ella Perosevic - Ivan Kapusta / Charleston / Golden Chestnuts - Podgorica
17:39Caribbean show Formation Junior ( 1) FINALE 1
1 - Mojkovac Crew / Aqua / JET SET - Podgorica
17:43Boliwood Showcase Junior ( 1) FINALE 1
1 - Loco / Bollywood Dream / MATRIX - Danilovgrad
17:47Swing dance Group Junior ( 1) FINALE 1
1 - Golden Chestnuts / I wanna be like you / Golden Chestnuts - Podgorica
17:50Street show Group Junior ( 1) FINALE 1
1 - Explosion Jet Set / Fairies / JET SET - Podgorica
17:53DODJELA NAGRADA
18:10Jazz Group Youth ( 1) FINALE 1
1 - City Jazz grupa jazz / The greatest show / City Jazz - Banjaluka
18:13Modern Group Youth ( 1) FINALE 2
1 - City Jazz modern grupa / The wall / City Jazz - Banjaluka
2 - ksc DiANo / Don t put people in boxes / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
18:19Jazz Formation Youth ( 1) FINALE 1
1 - CityJazz formacija jazz / Sweet dreams / City Jazz - Banjaluka
18:23Open Formation Youth ( 1) FINALE 1
1 - DiANo ksc / Higher / Kulturno sportski centar DiANo - Herceg Novi
18:27Jazz Group Adult ( 1) FINALE 1
1 - City Jazz grupa jazz odrasli / Roxanne / City Jazz - Banjaluka
18:30Modern Solo Youth ( 1) FINALE 2
1 - Ana Doljanica / ALISA - Kotor
2 - Helena Matošević / Umjetnička škola Franje Lučića - Velika Gorica
18:35Dance show Formation Youth ( 1) FINALE 1
1 - City Jazz formacija show / Noćna mora / City Jazz - Banjaluka
18:39DODJELA NAGRADA
18:55Caribbean show Group Youth ( 1) FINALE 1
1 - Latin Ladies / Me Voy / JET SET - Podgorica
18:57Acrobatic/Gimastic Showcase Youth ( 1) FINALE 1
1 - Stariji kadeti Acrobatic / Pauci / Festa - Kotor
19:00Dance show Duo Youth ( 1) FINALE 1
1 - Ana Doljanica - Andrea Stanojević / Nešto / ALISA - Kotor
19:02Latin style Group Youth ( 1) FINALE 1
1 - Latin Ladies / Den Mix / JET SET - Podgorica
19:05DODJELA NAGRADA
19:15Street show Solo Adult ( 1) FINALE 1
1 - Sergej Slijepčević / City Jazz - Banjaluka
19:18Hip Hop Solo Youth ( 1) FINALE 1
1 - Milena Bulatovic / JUST DO IT - Podgorica
19:20Street show Showcase Youth ( 1) FINALE 1
1 - City Jazz Street Show / Kill The Crew / City Jazz - Banjaluka
19:24Street show Group Adult ( 1) FINALE 1
1 - Witch / Witch / JUST DO IT - Podgorica
19:27Hip Hop Group Youth ( 1) FINALE 2
1 - Dance with us / Electricity / JUST DO IT - Podgorica
2 - ZASHARAMI / Party / JET SET - Podgorica
19:33DODJELA NAGRADA
19:45KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft