OPEN TO THE WORLD LATIN / OPEN MODERN & STREET Budva 27.05.2023
SATNICA - ( Ažurirana: 27.05.2023 00:18 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
10:58CEREMONIJA OTVARANJA
11:05Modern Solo F Mini kids ( 1) FINAL 1
30 - Hana Camaj / Dance 4 Life - Tirana
11:08Swing show Solo F Mini kids ( 1) FINAL 1
70 - Frida Hanna Sztanik / Golden Chestnuts - Podgorica
11:11Street show Duo FF Mini kids ( 1) FINAL 1
4 - Lara Gardašević - Magdalena Šupeljak / Barbie Girls / JET SET - Podgorica
11:14Ballet Group Mini kids ( 1) FINAL 1
8 - Mladja grupa infinity / Dalmatinci / Infinity Dance Studio - Kotor
11:17Street show Group Mini kids ( 1) FINAL 2
16 - Cool girls / Move it / JUST DO IT - Podgorica
37 - Zvjezdice / Oho,ho / JET SET - Podgorica
11:23Zumba show Formation Mini kids ( 1) FINAL 1
80 - ART VIVA DANCE Podgorica / Starships / ART VIVA DANCE - Nikšić
11:27Street show Formation Mini kids ( 1) FINAL 1
13 - Barbie Girls / Barbie Gorls / Kingdom - Budva
11:31Hip Hop Formation Mini kids ( 1) FINAL 2
48 - ART VIVA DANCE Nikšić / Dance again / ART VIVA DANCE - Nikšić
71 - ART VIVA DANCE / Police / ART VIVA DANCE - Nikšić
11:39Dance show Showcase Mini kids ( 1) FINAL 1
22 - Porta di Danza / Pirates / Porta di Danza - Ulcinj
11:43Street show Showcase Mini kids ( 1) FINAL 1
9 - Baby I / Bees / Luna - Nikšić
11:47Hip Hop Showcase Mini kids ( 1) FINAL 1
75 - ART VIVA DANCE Nikšić / Lego / ART VIVA DANCE - Nikšić
11:51Open Showcase Mini kids ( 1) FINAL 1
81 - Happy Kids / Tribe / Luna - Nikšić
11:55Ballet Solo F Children ( 1) FINAL 1
7 - Lea Ivanovski / Infinity Dance Studio - Kotor
11:58Modern Solo F Children ( 1) FINAL 2
19 - Esma Music / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
51 - Mariel Ligata / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
12:03Swing show Solo F Children ( 1) FINAL 6
2 - Alena Dramashko / Golden Chestnuts - Podgorica
38 - Anastasia Fedorova / Golden Chestnuts - Podgorica
49 - Michelle Sroujy / Golden Chestnuts - Podgorica
55 - Mirela Cotici / Golden Chestnuts - Podgorica
59 - Vasilina Shishkina / Golden Chestnuts - Podgorica
61 - Zeynep Nil Akgul / Golden Chestnuts - Podgorica
12:18Swing show Solo M Children ( 1) FINAL 2
39 - Maksym Kapusta / Golden Chestnuts - Podgorica
73 - Leonid Agapkin / Golden Chestnuts - Podgorica
12:23Dance show Group Children ( 1) FINAL 1
6 - Starija grupa infinity / Money / Infinity Dance Studio - Kotor
12:26Street show Group Children ( 1) FINAL 1
15 - Move it / Move it / JUST DO IT - Podgorica
12:29Swing show Couple Children ( 1) FINAL 1
17 - Kuzma Evdokimov - Yaroslava Hlavatska / Aladdin and Jasmine / Golden Chestnuts - Podgorica
12:31Zumba show Group Children ( 1) FINAL 2
42 - Caribbean Beaty / Zumba modern / Dance 4 Life - Tirana
79 - ART VIVA DANCE Podgorica / Secret / ART VIVA DANCE - Nikšić
12:37Latin show Formation Children ( 1) FINAL 1
5 - Mojkovac Crew / Latin Swing / JET SET - Podgorica
12:41Swing dance Formation Children ( 1) FINAL 1
72 - Golden Chestnuts / Revolting Children / Golden Chestnuts - Podgorica
12:45Hip Hop Showcase Children ( 1) FINAL 1
76 - ART VIVA DANCE Nikšić / El Anillo / ART VIVA DANCE - Nikšić
12:49PROGLAŠENJE POBEDNIKA
16:00POČETAK TAKMIČENJA
16:05Jazz Solo F Children ( 1) FINAL 1
20 - Jelizaveta Išćenko / Viva Dance Academy - Novi Sad
16:08Dance show Solo F Children ( 1) FINAL 1
26 - Mia Živković / Viva Dance Academy - Novi Sad
16:11Jazz Solo F Junior ( 1) FINAL 1
28 - Lana Savić / Viva Dance Academy - Novi Sad
16:14Modern Solo F Junior ( 1) FINAL 3
25 - Lamija Brka / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
44 - Latinela Doko / Dance 4 Life - Tirana
53 - Zoe Vičević / Viva Dance Academy - Novi Sad
16:22Dance show Solo F Junior ( 1) FINAL 1
27 - Helena Stanković / Viva Dance Academy - Novi Sad
16:25Open Solo F Junior ( 1) FINAL 1
21 - Iva Lekić / SPK KREATIVA - Beograd
16:28Swing show Solo F Junior ( 1) FINAL 3
36 - Polina Muhamedagic / Golden Chestnuts - Podgorica
47 - Vasilisa Agapkina / Golden Chestnuts - Podgorica
74 - Milana Shishkina / Golden Chestnuts - Podgorica
16:36Latin style Solo F Junior ( 1) 1/2 F 13
24 - Adna Cekan / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
45 - Adna Kasumagic / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
52 - Ajna Boric / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
57 - Ajna Skopak / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
60 - Dania Glusac / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
62 - Dzena Kasumagic / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
63 - Esma Ahmic / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
64 - Hana Silahic / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
65 - Lamija Brka / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
66 - Miriel Ligata / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
67 - Nadin Olovcic / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
68 - Nađa Idrizovic / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
69 - Tajra Hota / Plesna Akademija Romantik - Sarajevo
17:09Hip Hop Solo F Junior ( 1) FINAL 4
10 - Filipa Savić / Kingdom - Budva
40 - Jana Savić / Kingdom - Budva
50 - Marija Bošković / Kingdom - Budva
56 - Mia Stamenković / Kingdom - Budva
17:16Hip Hop Solo M Junior ( 1) FINAL 1
11 - Vasilije Jovanović / Kingdom - Budva
17:18Swing show Solo M Junior ( 1) FINAL 2
1 - Ivan Kapusta / Golden Chestnuts - Podgorica
35 - Leo Kotsiuk / Golden Chestnuts - Podgorica
17:23Latin style Solo F Junior ( 2) FINAL ~ 7
. . .
17:41Zumba show Duo FF Adult ( 1) FINAL 1
14 - Andrea Šaban - Dijana Zeković / Columbiana / JET SET - Podgorica
17:44Junior ST - Solo ST ( 1) FINAL 4
18 - Iva Bjelić / JET SET - Podgorica
41 - Iva Vujošević / JET SET - Podgorica
54 - Sara Milovanović / Just Dance - Beograd
58 - Sara Srdanović / Just Dance - Beograd
17:50Junior ST ST ( 1) FINAL 1
33 - Aesli Shima - Minushe Hodo / Rexhina Dance Akademy - Tirana
17:56Jazz Group Junior ( 1) FINAL 2
31 - Kreativa / Via con Me / SPK KREATIVA - Beograd
43 - Neoclassik crew / Neoclassic / Rexhina Dance Akademy - Tirana
18:02Hip Hop Group Junior ( 1) FINAL 1
3 - Explosion Jet Set / Buttons / JET SET - Podgorica
18:05Modern Group Junior ( 1) FINAL 1
32 - Rexina group / Modern time / Rexhina Dance Akademy - Tirana
18:08Street show Group Youth ( 1) FINAL 1
82 - JUST DO IT CREW / Dance with us / JUST DO IT - Podgorica
18:11Latin show Group Adult ( 1) FINAL 1
77 - Latin Ladies / Den Mix / JET SET - Podgorica
18:14Caribbean show Group Adult ( 1) FINAL 1
78 - Latin Ladies / Yo Tengo Yo / JET SET - Podgorica
18:17Dance show Formation Junior ( 1) FINAL 1
29 - Viva Dance Academy / Working / Viva Dance Academy - Novi Sad
18:21Street show Formation Junior ( 1) FINAL 2
12 - Kingdom Family / Welcome to the jungle / Kingdom - Budva
46 - Kreativa / Make it / SPK KREATIVA - Beograd
18:29Latin show Formation Junior ( 1) FINAL 1
23 - Fusion / Evita / Just Dance - Beograd
18:33Latin show Formation Youth ( 1) FINAL 1
34 - SkY Crew / War / Just Dance - Beograd
18:37PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft